افزایش تعداد دانلود نرم افزار _ بالا بردن نصب اپلیکیشن

بازدید: 215 بازدید
افزایش تعداد دانلود نرم افزار _ بالا بردن نصب اپلیکیشن

یک محصول هر چه قدر هم که با کیفیت باشد تا وقتی که دیده نشود، نمی تواند موفق شود. اپلیکیشن ها نیز همین گونه هستند تا وقتی کاربران آن را نشناسند فایده ای ندارد. حال بهترین راه اقدام برای بیشتر شناساندن محصولمان به جامعه است. یکی از این راه های تبلیغات است که ما در مقاله افزایش تعداد دانلود نرم افزار _ بالا بردن نصب اپلیکیشن به آن خواهیم پرداخت.

این روز ها شاهد انتشار روز افزون نرم افزار های کاربردی موبایل هستیم. اما این اپلیکیشن ها با توجه به تعداد بالای دستگاه های موجود کار نسبتا راحتی برای حضور جدی دارند. اما نیاز به یک جرقه و پیشران حس می شود. به طور مثال تا وقتی کاربران نرم افزار شبکه اجتماعی شما را نشناسند از آن استفاده نمی کنند. حال اگر به امید روند طبیعی نصب توسط کاربران بمانید با توجه به عدم شناخت راه به جایی نخواهید برد. اما اگر کاربران زیادی از محصول شما استفاده کنند، همین کاربران باعث تکثیر نرم افزار شما می شوند.

بنابراین باید با انجام تبلیغات یک پیشران اولیه ایجاد کرد. انواع مختلفی از تبلیغات وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند. با ما همراه باشید تا به برخی از این تبلیغات بردازیم … البته نا گفته نماند که فاکتور های بسیاری در موفقیت یک اپلیکیشن دخیل هستند. و ما در این مقاله فقط به معقوله تبلیغات پرداخته ایم.

تبلیغات آی فریم (دانلود خودکار)

تبلیغات آی فریم (دانلود خودکار)

در این گونه تبلیغات کاربر با ورود به سایت های نمایش دهنده، به صورت خودکار نرم افزار را دانلود می کند. این گونه تبلیغات به صورت غیر هدفمند می باشد اما تعداد محصولات زیادی از این گونه تبلیغات استفاده کرده اند و می کنند. برای موفقیت در این کار باید به چند نکته توجه داشت:

  1. از عنوان زیبا برای فایل دانلودی استفاده کنید (این کار باعث می شود کاربر بعد از دانلود فایل را باز و در نهایت نصب کند).
  2. باید تعداد بالایی سفارش دهید چرا که با تعداد کم نتیجه مشخص نمی شود (تعرفه بسیار پایین باعث می شود این امر امکان پذیر باشد).
  3. سعی کنید حجم کار پایین باشد.
  4. نیاز کاربران را بشناسید.

این مقاله به زودی تکمیل می شود …

ادامه مطلب