قوانین

بازدید: 224 بازدید

ثبت نام و استفاده از خدمات پاپ لوکس به منزله تایید قوانین زیر می باشد این قوانین جهت حفظ ثبات در سایت مورد نیاز می باشند.

پاپ لوکس تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند بنابراین هر قانون عمومی که در فضای مجازی حاکم است در فایل لوکس نیز نیازمند پایبندی است.

عمومی

 1. ثبت‌نام در پنل سایت ، به معنی پذیرش تمامی شرایط و قوانین همکاری با پاپ لوکس است. کاربران موافقت می‌کنند که تمامی قوانین مندرج در این صفحه را بطور کامل مطالعه کرده و پذیرفته‌اند.
 2. مالکیت ثبت‌نام شما در پنل پاپ لوکس متعلق به شما است و مجاز به در اختیار گذاشتن آن با افراد و سازمان‌های دیگر نیستید.
 3. فعالیت‌های پاپ لوکس تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. قوانین مربوط به جرائم رایانه‌ای، تجارت الکترونیک، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و سایر قوانین و مقررات مرتبط در پاپ لوکس لازم الاجرا است.
 4. پاپ لوکس می‌تواند در هر زمان اقدام به تغییر قوانین کند و این تغییرات را در همین صفحه اعلام می‌کند. تغییر قوانین مالی، حساب‌های قبلی را تغییر نخواهد داد.
 5. اطلاعات مالی و غیرمالی ناشران، تبلیغ کنندگان و کاربران محرمانه است. پاپ لوکس ضمانت می‌کند اصول حرفه‌ای و رازداری را رعایت کرده و در هیچ صورتی به ‌جز حکم دادگاه، اطلاعاتی در اختیار هیچ فرد و سازمانی قرار ندهد.
 6. پاپ لوکس می‌تواند با توجه به سیاست‌های خود نسبت به قطع موقت یا دائم سرویس‌های خود اقدام کند. عدم اعتبار جزئی هر یک از مفاد این صفحه و یا مغایرت اجرایی آن‌ها با قوانین یا به‌موجب حکم نهادهای ذی‌ربط، به معنای بی‌اعتباری سایر شروط و تعهدات نیست.
 7. عدم اعمال هر یک از مفاد این صفحه به معنی عدم وجود حق اعمال و اجرای آن در آینده نخواهد بود.
  هرگونه اختلاف راجع به تفسیر، نقض و اجرای مفاد این صفحه، در صورت عدم حل مسالمت‌آمیز توسط قاضی مورد اعتماد طرفین، از طریق نهادهای قضائی ذی‌ربط پیگیری شده و رأی مصادره برای هر دو طرف لازم‌الاجراست.
 8. پاپ لوکس عدم بروز اشکال یا قطعی وبگاه به هر دلیلی را تضمین نمی‌کند. تبلیغ کننده و ناشر موافقت می‌نماید که در صورت بروز مشکل در استفاده از خدمات وبگاه، مسئولیتی متوجه پاپ لوکس نیست.
 9. تبلیغ کننده و ناشر باید از اهلیت قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه داشته باشد. چنانچه به نمایندگی از یک شخص حقوقی به عنوان آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده این توافقنامه را منعقد می‌نماید، دارای اختیارات قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه است و تضمین می‌کند هیچ شخصی اعم از حقیقی و حقوقی ادعایی در این خصوص

تبلیغ کننده باید دقت کند

تبلیغ‌ کننده متعهد می‌شوند که با اطلاعات دقیق، کامل و بروز شده ثبت‌نام کنند و موظف‌اند که در صورت رخ داد هرگونه تغییری در اطلاعات، مشخصات خود را بروز کنند .پاپ لوکس برای رد و یا قبول محتوای تبلیغ کننده مختار است و می‌تواند بر اساس قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های درون‌سازمانی نسبت به تائید محتوای تبلیغ کنندگان تصمیم‌گیری نماید.

ثبت اطلاعات تبلیغ کنندگان و ارسال محتوا به معنی پذیرش شرایط همکاری با پاپ لوکس می باشد. تبلیغ کنندگان تائید می‌کنند که محتوای تبلیغاتی حاوی هیچ شکلی از اطلاعات غیرقانونی و نامناسب نیست. اگر پس از مدتی خلاف این موضوع ثابت شود عواقب آن به عهده تبلیغ کننده است.

پاپ لوکس مختار است که در صورت دریافت هرگونه اخطار از سوی مراجع قضایی، انتظامی و یا نهادهای ذی‌ربط در فضای مجازی، نسبت به غیر فعال سازی محتوای تبلیغ دهندگان اقدام نماید و خسارت وارده به عهده ایشان است.

 1. برای فروش کالا و خدمات خود نباید به نحوی تبلیغ کند که سلامتی افراد را به خطر اندازد.
 2. به نحوی تبلیغ کند که مصرف کننده بطور دقیق، صحیح و روشن اطلاعات مربوط به کالا و خدمات را درک کند.
 3. در تبلیغ و بازاریابی هویت شخص یا کسب و کاری که تبلیغات به نفع او می‌باشد، روشن و صریح قید شود.
 4. جزء سایت‌های شرط‌بندی و ارسال پیام‌های انبوه نباشد.
 5. جزء سایت‌های جذب کاربر در شبکه‌های اجتماعی نباشد.
 6. تبلیغ کننده می‌پذیرد که محتوای تبلیغات او طبق ضوابط پاپ لوکس تایید و اصلاح می‌گردد .
 7. تبلیغ کننده می‌پذیرد با توجه به پایبندی پاپ لوکس به قوانین مالیاتی کشور ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده به مبلغ پرداختی تبلیغ تبلیغ کننده برای شارژ کمپین تعلق می‌گیرد و جهت واریز به سازمان امور مالیاتی کشور منظور می‌گردد.

تمام حقوق محتویات تبلیغ متعلق به تبلیغ کننده است. پاپ لوکس و ناشران جز در حدود مفاد این توافقنامه حقی نسبت به آن ندارند.

چنانچه پس از شارژ کمپین تبلیغاتی، پاپ لوکس به دلیل محدودیت‌های ناشی از قوانین یا شرایط سایت ناشر امکان ارائه و نمایش تبلیغ را نداشته باشد، تمام وجه موجود در کمپین به اعتبار حساب کاربری انتقال خواهد یافت.


نمایش دهنده باید دقت کند

ناشران متعهد می‌شوند که با اطلاعات دقیق، کامل و بروز شده ثبت‌نام کنند. اطلاعات حساب بانکی اعم از شماره‌حساب و شماره شبا باید منطبق بر اطلاعات حساب کاربری باشد و ناشران موظف‌اند که در صورت رخ دادن هر تغییری در اطلاعات، مشخصات خود را ‌بروزرسانی نمایند.

 1. نمایش دهنده باید در زمان بررسی همیشه در دسترس باشد.
 2. هر گونه تقلب و استفاده از ابزار برای افزایش پاپ آپ و پاپ باکس و سایر موارد تخلف محسوب می شود در چنین شرایطی پاپ لوکس دیگر به نمایش دهنده اعتماد نخواهد کرد و حساب کاربری مسدود خواهد شد
 3. نمایش دهنده نباید از سرویس دهنده دیگری هنگام استفاده از خدمات پاپ لوکس استفاده کند.
 4. حاوی اطلاعات ناقص و یا ناهمگون نباشد.
 5. ناشر باید از قوانین جمهوری اسلامی ایران پیروی کند.

در صورتی که ناشر در نمایش تبلیغات تقلب کند یا حقوق تبلیغ کننده را پایمال نماید، پاپ لوکس می‌تواند برای همیشه حساب ناشر خاطی را مسدود کند. در این صورت تمام موجودی ناشر به نفع پاپ لوکس مصادره خواهد شد.

پاپ لوکس از همکاری با ‌سایت‌های دارای محتوای مغایر قانون جمهوری اسلامی معذور است

اگر درآمد ناشر به حداقل مبلغ مجاز برای دریافت درآمد یعنی 5۰۰۰۰ تومان نرسیده باشد مجاز به برداشت آن نیستند.

ادامه مطلب